Kategorie stavebnic
LEGO Friends 41300 Soutěž štěňátek

Užij si spousty zábavy s Miinými dvěma úžasnými štěňátky na LEGO Friends Soutěži štěňátek s pódiem, stupínkem pro porotce a pohyblivými překážkami.


Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

Od 14.6.2019 do 28.6.2019 je e-shop dočasně uzavřen, nepůjde objednat, pouze prohlížet zboží. Děkujeme za pochopení.

41300
5702015866149

Parametry stavebnice

Název LEGO Friends 41300 Soutěž štěňátek
Věk dítěte Od 5 let
Počet dílků 185
Určeno pro Pro holky
Novinka LEGO: 2017 Leden
Hmotnost stavebnice [kg] 0,34

Popis stavebnice LEGO Friends 41300 Soutěž štěňátek

Předveď grandiózní příchod na pódium a pochlub se, co vše tvé štěňátko umí. Učesej štěňátka, aby vypadala co nejlépe, a potom už je čas na akci. Posaď Scouta na otáčecí stolek, předveď jeho třpytivou srst, a potom proveď Tinu opatrně po houpačce a přes překážku. Vyjdi s Miou po schodech, abys vybrala vítěze, sklouzni se dolů a vyhlas ho u mikrofonu. Tato štěňátka si zaslouží opravdu šťavnatou kost.

  • Součástí stavebnice 41300 Soutěž štěňátek je minifigurka-panenka Mia, navíc figurky pejsků Scouta a Tiny.
  • Součástí je pódium pro předvádění pejsků s krásnými vstupními dveřmi, otáčecí stůl, pódium, mikrofon a vyvýšený stupínek pro porotce se schůdky a skluzavkou, navíc sklápěcí houpačka pro soutěž obratnosti, překážka s laťkou, kterou lze srazit, stanice pro pečování o pejsky a vozík s krmením.
  • Mezi doplňky najdeš plácačku porotců, dvě růžičky, misku pro pejska, kost, kartáč, hřeben, lahvičku se sprejem a mašle. •Udělej štěňátkům monstrózní nástup na pódium posuvnými dveřmi, potom se o ně starej ve stanici s přípravky.
  • Vyhlas dnešního vítěze u mikrofonu ještě před tím, než udělíš ocenění - růžičky a šťavnatou kost.
  • Zkombinuj se sadami 41301 Přehlídka štěňátek, 41302 Péč e o štěňátka, 41303 Hřiště pro štěňátka a 41304 Pochoutky pro štěňátka, aby sis užila ještě více zábavy s pejsky z městečka Heartlake.

Vaše recenze

Napsat recenzi
LEGO Friends 41300 Soutěž štěňátek

LEGO Friends 41300 Soutěž štěňátek

Užij si spousty zábavy s Miinými dvěma úžasnými štěňátky na LEGO Friends Soutěži štěňátek s pódiem, stupínkem pro porotce a pohyblivými překážkami.

Prosím ohodnoťte stavebnici:

Zákazníci, kteří si koupili tuto stavebnici, koupili také: