SEVA 5 technic Stavebnice

SEVA 5 technic Stavebnice

Velmi technická stavebnice SEVA 5 obsahuje kola + 4 traktorová kola, sadu ozubených koleček a osy, díky tomu postavíte různé druhy převodů.

833 Kč
S DPH
Dostupnost: Skladem - ihned k odeslání!
0301-9, Vista
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  SEVA 5 technic Stavebnice

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  SEVA 5 Technic je největší ze základní řady stavebnic SEVA - má z nich nejvíce základních dílků, obsahuje kola, 4 traktorová kola, ozubená kola a jiné doplňky.

  Hlavně ale SEVA 5 obsahuje sadu ozubených koleček a osy, díky tomu postavíte různé druhy převodů a současně je použijete v modelech - podívejte se na detailní obrázky dole. Ke všemu je podrobný plánek. Modely tak mohou být i funkční. Např. když kombajn jede, točí se mu sekací lišta. Nebo otáčením kliky se otáčí jeřáb dokola.

  Chcete-li mít k tomu všemu ještě více běžných dílů, podívejte se na nabídku Seva 5 Jumbo, což je spojení Seva 5 + Seva 2 v praktickém plastovém boxu.

  K základní řadě stavebnic Seva 1 - 5 lze ještě počítat stavebnici Seva 6, která navíc obsahuje elektrický pohon pro postavené modely.

  Chcete poradit při výběru? Podívejte se na srovnávací tabulku velkých stavebnic Seva, pomůže vám při rozhodování.

  Všechny díly stavebnice SEVA jsou pro děti bezpečné, neobsahují ftaláty. Základem stavebnice jsou modré a bílé plastové spojky, které se zasouvají do sebe a vytváří se 3D síť čtverců. Hotová konstrukce se může vyplnit plochými výplněmi. K dispozici i kolečka a osy, takže kromě domečků a různých staveb můžete sestrojit i vozidla, která mohou volně jezdit.

  Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní, mohou se vzájemně míchat a tím umožnit vytváření větších stavby.

  • Věková kategorie: od 6 let
  • Počet dílů stavebnice: 719 dílků
  0301-9
  8592812183009
  Vista

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Od 6 let
  Počet dílků
  719
  Určeno pro
  Pro kluky
  Hmotnost stavebnice [kg]
  1,806

  Další podobné stavebnice

  chat Komentáře (0)