Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

24.10.2016

velký výběr rychlé dodání velký výběr stavebnic

23.10.2016

Uzasny a bleskovy obchod. Objednala jsem lego,druhy den zaplatila a nasledujici den nam jej donesl postak. Syn mel neskutecnou radost a za to vam moooc dekuji.

Bobikxl

23.10.2016

Vše v poradku doporucuji Rychlost

Petra

16.10.2016

Velmi dobře zabaleno, rychle jednání. Zvolila jsem Českou poštu, ale to je moje minus. Stavebnice rozdeleny podle více kritérií, libi se mi úvod do jednotlivých kategorií.

Pavel

07.10.2016

Pohodlnosti,komunikativnost a spolehlivost. Přijde mi zboží domů. Z ohlednila bych čas.Magformers - LED Architekt

Svítící stavebnici LED architekt využijete ke stavění majáků, vesmírných observatoří i pohádkových paláců stejně tak jako ke konstrukci raket, robotů nebo kosmických korábů.

2 461 Kč

Dostupnost: Skladem - ihned k odeslání!

M63092
Magformers

Parametry stavebnice Magformers - LED Architekt

Název Magformers - LED Architekt
Doporučený věk Od 3 let
Počet dílků stavebnice 52

Popis stavebnice Magformers - LED Architekt

Novinka z kolekce roku 2013. Stavebnice Magformers - LED Architekt obsahuje (kromě magnetických dílů)

 • LED lucernu (1 ks), což je magnetický čtverec s vestavěnou vícebarevnou diodovou lampičkou, u které lze přepínat barvy a volit různé světelné režimy vč. plynulého prolínání několika barev
 • LUX-pyramidy (6 ks) jsou plastové čtvercové výplně s jehlanovitou stříškou z mléčného průsvitného plastu, který funguje jako světelná matnice. 
 • dobíjecí USB kabel  - pro dobíjení baterie LED lucerny

Stavebnici LED architekt využijete ke stavění majáků, vesmírných observatoří i pohádkových paláců stejně tak jako ke konstrukci raket, robotů, kosmických korábů, apod. Vděčným tématem jsou také originální šperky, korunovační klenoty a ozdobné funkční lampičky či světelné obelisky. Díky novým dílkům (minivýsečím a obloučkům) z kolekce 2013 můžete nyní dotvářet i jemné detaily a kontury s lehkým zakřivením. 

Dílky LED architekt jsou kompatibilní se všemi ostatními dílky Magformers. Máte-li tedy již nějakou stavebnici Magformers doma, můžete si ji těmito světelnými komponenty bezpochyby významně rozšířit. Velmi populární je užití světelných dílků u různých aut a pojízdných strojů nebo experimentování se světelnými efekty při rotaci (např. v kombinaci s otočným mechanismem sady Carnival).

Lux-pyramidy lze vkládat do čtverců vrcholy ven a nebo je přikládat vrcholy k sobě směrem dovnitř. Každá pyramida představuje šestinu objemu krychle. Vrcholy pyramid se pak protínají v jejím středu a jejich podstavy tvoří stěny krychle.

Stavebnice Magformers - LED Architekt obsahuje 55 dílků a světelné doplňky:

 • 12 trojúhelníků
 • 16 čtverců
 • 8 vysokých trojúhelníků
 • 8 minivýsečí 
 • 4 obloučky
 • LED lucerna
 • dobíjecí USB kabel k lucerně
 • 6 plastových lux-pyramid

 

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
Magformers - LED Architekt

Magformers - LED Architekt

Svítící stavebnici LED architekt využijete ke stavění majáků, vesmírných observatoří i pohádkových paláců stejně tak jako ke konstrukci raket, robotů nebo kosmických korábů.

Prosím ohodnoťte stavebnici: