Magformers - panely ABC, 54 ks

Magformers - panely ABC, 54 ks

Výborný doplňek nebo učební pomůcka pro stavebnice Magformers - 18 ks plastových výplní a 36 ks bílých kartiček s vyobrazením písmen, číslic a základních matematických symbolů.

456 Kč
S DPH
Dostupnost: Skladem - ihned k odeslání!
M60204, Magformers
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  Magformers - panely ABC, 54 ks

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Panely ABC Magformers jsou výborným doplňkem nebo učební pomůckou pro stavebnice Magformers. Výplně a kartičky nejsou magnetické! Plastové výplně se uchycují na dílky Magformers mechanicky.

  Jak vypadají panely ABC Magformers? Jedná se o sadu 18 ks čtvercových plastových výplní a 36 ks bílých kartiček s vyobrazením písmen, číslic a základních matematických symbolů. Kartičky jsou potištěné oboustranně a kromě abecedy a matematických znaků zobrazují např. i číselné piktogramy ze stěn hrací kostky. Různobarevné plastové výplně mají z jedné strany úhlopříčně vyztužené bočnice, z druhé pak průhlednou schránku, do níž se kartičky se symboly snadno zasouvají - jak můžete vidět na detailním obrázku.

  Panely můžete používat i bez zasunutých kartiček jako barevné plastové výplně vašich 3D objektů, sestavených se stavebnice Magformers.

  Balíček panelů ABC je i součástí praktického balení pro školy a školky pod označením Magformers Jumbo box.

  M60204
  8809134602041
  Magformers

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Od 3 let
  Počet dílků
  54
  Hmotnost stavebnice [kg]
  0,24

  Další podobné stavebnice

  chat Komentáře (0)