Kategorie stavebnic
LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto

Naskoč na závodní dráhu v tomhle super velkolepém Turbo závodním autě. Stiskni přítlačné křídlo, vyklop tak dveře do stran a odhal detailní interiér.


Od 14.6.2019 do 28.6.2019 je e-shop dočasně uzavřen, nepůjde objednat, pouze prohlížet zboží. Děkujeme za pochopení.

31070
5702015867948
LEGO

Parametry stavebnice

Název LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto
Téma Auta a motorky
Věk dítěte Více jak 9 let
Počet dílků 664
Určeno pro Pro kluky
Novinka LEGO: 2017 Červen
Hmotnost stavebnice [kg] 1,15
Rozměry krabice 48 x 28 x 6 cm

Popis stavebnice LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto

Naskoč na závodní dráhu v tomhle super velkolepém Turbo závodním autě, vyvedeném ve světle modré barvě, s širokým bílým závodním pruhem, bílým zadním přítlačným křídlem a stylovými černo-bílými ráfky a nízkoprofilovými pneumatikami. Stiskni přítlačné křídlo, vyklop tak dveře do stran a odhal detailní interiér se závodním volantem, tachometrem, pohyblivou řadicí pákou, nouzovou ruční brzdou a ohnivě žluto-šedými nastavitelnými závodními sedačkami chráněnými robustní bezpečnostní klecí. Otevři zadní dveře a prohlédni si obrovský motor s pochromovanými rošty a pohyblivými částmi.

Celkový dojem z tohoto impozantního modelu 3 v 1, dotváří dále detailně vypracované světlomety, zadní světla, otevírací střecha, vnější zpětná zrcátka a tónované čelní sklo.

Tento model LEGO Creator 3 v 1 lze přestavět na Vysokozdvižný vozík nebo na Parádní modrý závoďák.

Stavebnice LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto obsahuje bílé zadní přítlačné křídlo, černé a bílé ráfky s nízkými pneumatikami, automatické vyklápěcí dveře a detailní kokpit s ochrannou klecí, závodním volantem, tachometrem, pohyblivou řadicí pákou, ruční brzdou a závodními sedadly v kombinaci plamenně žluté a šedé barvy. Obsahuje také otevírací zadní dvířka a kapotu, detailní motor s chromovanými mřížkami a pohyblivými díly, zatmavené čelní sklo a detailní přední a zadní světla, výfuky a zpětná zrcátka. 

Sháníte návod pro LEGO 31070 - Turbo závodní auto? Stáhněte si jej v PDF formátu zde.

Tato stavebnice patří k novinkám z června 2017, podívejte se na celý seznam zde.

Další podobné stavebnice

Vaše recenze

Napsat recenzi
LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto

LEGO Creator 31070 Turbo závodní auto

Naskoč na závodní dráhu v tomhle super velkolepém Turbo závodním autě. Stiskni přítlačné křídlo, vyklop tak dveře do stran a odhal detailní interiér.

Prosím ohodnoťte stavebnici: