Kategorie stavebnic

Svět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

JA

19.02.2017

Stavebnice, které jsem vybrala, nejsou v prodeji v běžných obchodech, proto jsem volila tuto formu. Nakupovala jsem zde poprvé. Byla jsem spokojena a mohu doporučit ostatním. Pestrý sortiment...

Rudolf Ježovicz

05.02.2017

Mohu jen doporučit, výborná komuniace, rychlost dodání. Velmi dobrá cena oproti přímému dodavateli

Stánina

31.01.2017

rychlost dodání bezvadná informovanost o stavu objednávky obchod doporučuji zboží měli skladem

28.01.2017

Široká babídka Rychlost dodání

DAGMARKA

19.01.2017

vŠE PROBĚHLO BEZ ZÁVAD

LEGO Creator 31036 Obchod s hračkami a potravinami

Tento krásný dům s obchody můžeš rozevřít a prohlédnout si interiér, který je propracovaný do nejmenšího detailu.

1 016 Kč

Dostupnost: Skladem - ihned k odeslání!

31036
LEGO

Parametry stavebnice LEGO Creator 31036 Obchod s hračkami a potravinami

Název LEGO Creator 31036 Obchod s hračkami a potravinami
Doporučený věk Od 8 let
Počet dílků stavebnice 466
Novinka LEGO: 2015 Leden
Hmotnost [kg] 0,78

Popis stavebnice LEGO Creator 31036 Obchod s hračkami a potravinami

Se stavebnicí Obchod s hračkami a potravinami (3 v 1) si skvěle vyhraješ. V útulném prostředí obchodu s potravinami nabídni zákazníkům čerstvé ovoce a zeleninu, ranní noviny nebo lahodné nápoje. Ve vedlejším hračkářství je zase na prodej vychytaný robot! Projdi se venku a zakousni se do šťavnatého červeného jablíčka, nebo vyzkoušej, jak chutná žvýkačka z pestrobarevného automatu!

Tento krásný dům s obchody můžeš rozevřít a prohlédnout si interiér, který je propracovaný do nejmenšího detailu. Jedinečná barevná průčelí obou obchodů se budou zcela jistě skvěle vyjímat na hlavní ulici tvého města. Balkón Obchodu s hračkami a potravinami se po rozevření domu přemění na šikovnou lávku, která propojí 2 útulné byty v prvním patře.

Obchod můžeš přestavět na budovu pošty nebo na novinový stánek – z 1 sady postavíš 3 různé modely!

• Věková kategorie: 8-12 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 466

Seznam všech novinek LEGO z ledna 2015 jsme umístili zde.

Recenze stavebnice

Napsat recenzi

Tento krásný dům s obchody můžeš rozevřít a prohlédnout si interiér, který je propracovaný do nejmenšího detailu.

Prosím ohodnoťte stavebnici:

Zákazníci, kteří si koupili tuto stavebnici, koupili také: