LEGO City 60212 Grilování a požár

LEGO City 60212 Grilování a požár

Uhaste oheň zaviněný grilováním se stavebnicí LEGO City 60212 Grilování a požár.

217 Kč
S DPH
Dostupnost: Dočasně nedostupné
60212, LEGO
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO City 60212 Grilování a požár

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Chraňte LEGO® City společně s vašim dítětem se sadou 60212 Grilování a požár. Tato sada LEGO 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a děti. Obsahuje bezvadné hasičské auto s vysouvacím kyblíkem a uložištěm pro nástroje, a navíc speciální podložkou pro začátečníky, která jim umožní postavit model bez pomoci a zažít tak radost ze stavění na vlastní pěst. Součástí je jednoduchý průvodce na stavění a hraní, který pomůže vašemu malému hasiči porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet představivost a důvěru ve vlastní stavitelské schopnosti ve známém prostředí LEGO City.

  Stavebnice LEGO City 60212 Grilování a požár obsahuje 2 LEGO® City minifigurky - hasiče a návštěvníka parku. Stavebnice nabízí snadno sestavitelné hasičské auto s vysouvacím kyblíkem a uložištěm pro nástroje, a navíc speciální podložkou pro začátečníky, aby se vaše dítě rychle naučilo stavět a hrát si ve vzrušujícím světě LEGO® City. Obsahuje také strom a gril.

  Mezi příslušenství najdete párek v rohlíku, požární hadici, dílky vody a požárnickou sekeru, a navíc i 2 sestavitelné plameny.

  Vysuňte kbelík hasičského vozu a uhaste oheň. Až akce skončí, připevněte hasičskou hadici zase na vůz.

  Sady LEGO® 4+ bývaly dříve označovány jako LEGO Juniors a jsou kompatibilní se všemi LEGO stavebnicemi pro kreativní stavění. Tato sada představujte ideální dárek pro předškoláky a děti.

  • Hasičský vůz měří přes 9 cm na výšku, 8 cm na délku a 5 cm na šířku.
  • Strom s grilem měří přes 6 cm na výšku, 4 cm na šířku a 4 cm do hloubky.
  60212
  5702016369243
  LEGO

  Parametry stavebnice

  Téma
  Hasiči
  Věk dítěte
  Od 4 let
  Počet dílků
  64
  Novinka LEGO:
  2019 Leden
  chat Komentáře (0)