Magformers pro letošní rok opět rozšířil svoji nabídku a to dost zajímavě. Novinky 2013 zahrnují

  • 7 nových druhů dílků
  • elektronické a světelné prvky
  • nové stavebnice
 

Nové druhy dílů Magformers 2013

MinivýsečObloučekMinivýseč - osmina kruhu, poloměr výseče je stejný jako strana čtverce. Vhodné například pro jemné zaoblené detaily, zobáky, nosy či uši zvířat.

Oblouček - polovina klasického oblouku, tj. osmina pláště válce o jednotkovém poloměru (=straně čtverce). Pro zaoblení o 45°, skla kabin aut a podobně.


Pravoúhlý trojúhelníkMřížkaKuželPravoúhlý trojúhelník má nejkratší stranu dlouhou jako čtvrec a prostřední stranu má dlouhou jako dva čtverce. 

Mřížka - superčtverec tvořený čtyřmi základními čtverci, vhodný jako základna pro různé stavby. 

Kužel - čtyři tyto kuželovité dílky tvoří kužel. Hodí se pro stavbu kuželů - například stříšky nebo vrchol rakety.

 

Výseč mezikružíSuperobloukVýseč mezikruží - vnější okraj výseče má poloměr dvou čtverců. Pro částečné uzavření válce nebo jako základna válce.

Superobloukjeden díl je čtvrtina pláště válce - čtyři dílky tedy tvoří válec o výšce jednoho čtverce. Pikant Premium - ukázkaPřehled dílů obsažených v rozšiřujícím doplňku Magformers Pikant PremiumPikant Premium

Celou sadu těchto nových dílků můžete koupit najednou pod názvem Magformers Pikant PREMIUM. Dílky jsou zde zastoupeny v optimálním množství a můžete tak doplnit svoje předešlé stavebnice Magformers.

 

 

 

 

Nové stavebnice Magformers pro rok 2013


Wow Starter - základní výuková stavebnice, novinka 2013Wow! Starter

Základní výuková stavebnice Magformers. Obsahuje základní čtverce a trojúhelníky, kolečka a figurku - ale hlavně velké množství výukových karet z tvrdého papíru, rozdělených na tři skupiny:

  • 20 předloh autíček
  • 8 plošných sítí prostorových těles s návodem na jejich stavbu
  • 11 obrázkových úloh
Velmi vhodná stavebnice pro malé děti od 3 do 6 let.
 
 
 
 
 

LED Architekt - stavebnice Magformers se světelnými efektyLED Architekt

Pro stavbu modelů se světelnými efekty - zářivé paláce, světla automobilů, motory raket, světelné šperky a další a další efektní stavby.

Kromě 55 magnetických dílků obsahuje:

  • LED lucernu (1 ks) - magnetický čtverec s vestavěnou vícebarevnou diodovou lampičkou, u které lze přepínat barvy a volit různé světelné režimy
  • LUX-pyramidy (6 ks) jsou plastové čtvercové výplně s jehlanovitou stříškou z mléčného průsvitného plastu, který funguje jako světelná matnice 
  • dobíjecí USB kabel  - pro dobíjení baterie LED lucerny (LED Lucernu i Lux-pyramidy lze koupit také jako samostatné díly)
 
 
 
 

Stavebnice R/C Bugy pro stavbu dálkově řízených vozidelR/C Bugy

Stavebnice Magformers pro stavbu vozidel s motorkem na dálkové ovládání. Kromě magnetických dílků na autíčka obsahuje R/C kolečka. Přední náprava je pasívně natáčecí, zadní náprava obsahuje motorek se samostatně dálkově ovládanými koly.

R/C kolečka lze také koupit jako samostatný díl.

 

 

 

Největší stavebnice Magformers - Miracle Brain

Miracle Brain

Největší sada Magformers (do roku 2013), obsahující kromě obrovského množství dílků také všechny doplňky z existujících stavebnic Magformers.

Najdete tu tedy stojan pro pouťové atrakce z Carnival sady, dále ramena jeřábů a části strojů z XL Cruiser Construction setu, R/C dálkově řízený podvozek, LED lucernu, panely ABC a další doplňky. Celkem 258 dílků a 40 ABC karet.

 

 


Autor: Svět stavebnice