Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

24.10.2016

velký výběr rychlé dodání velký výběr stavebnic

23.10.2016

Uzasny a bleskovy obchod. Objednala jsem lego,druhy den zaplatila a nasledujici den nam jej donesl postak. Syn mel neskutecnou radost a za to vam moooc dekuji.

Bobikxl

23.10.2016

Vše v poradku doporucuji Rychlost

Petra

16.10.2016

Velmi dobře zabaleno, rychle jednání. Zvolila jsem Českou poštu, ale to je moje minus. Stavebnice rozdeleny podle více kritérií, libi se mi úvod do jednotlivých kategorií.

Pavel

07.10.2016

Pohodlnosti,komunikativnost a spolehlivost. Přijde mi zboží domů. Z ohlednila bych čas.

Magformers pro letošní rok opět rozšířil svoji nabídku a to dost zajímavě. Novinky 2013 zahrnují

  • 7 nových druhů dílků
  • elektronické a světelné prvky
  • nové stavebnice
 

Nové druhy dílů Magformers 2013

MinivýsečObloučekMinivýseč - osmina kruhu, poloměr výseče je stejný jako strana čtverce. Vhodné například pro jemné zaoblené detaily, zobáky, nosy či uši zvířat.

Oblouček - polovina klasického oblouku, tj. osmina pláště válce o jednotkovém poloměru (=straně čtverce). Pro zaoblení o 45°, skla kabin aut a podobně.


Pravoúhlý trojúhelníkMřížkaKuželPravoúhlý trojúhelník má nejkratší stranu dlouhou jako čtvrec a prostřední stranu má dlouhou jako dva čtverce. 

Mřížka - superčtverec tvořený čtyřmi základními čtverci, vhodný jako základna pro různé stavby. 

Kužel - čtyři tyto kuželovité dílky tvoří kužel. Hodí se pro stavbu kuželů - například stříšky nebo vrchol rakety.

 

Výseč mezikružíSuperobloukVýseč mezikruží - vnější okraj výseče má poloměr dvou čtverců. Pro částečné uzavření válce nebo jako základna válce.

Superobloukjeden díl je čtvrtina pláště válce - čtyři dílky tedy tvoří válec o výšce jednoho čtverce. Pikant Premium - ukázkaPřehled dílů obsažených v rozšiřujícím doplňku Magformers Pikant PremiumPikant Premium

Celou sadu těchto nových dílků můžete koupit najednou pod názvem Magformers Pikant PREMIUM. Dílky jsou zde zastoupeny v optimálním množství a můžete tak doplnit svoje předešlé stavebnice Magformers.

 

 

 

 

Nové stavebnice Magformers pro rok 2013


Wow Starter - základní výuková stavebnice, novinka 2013Wow! Starter

Základní výuková stavebnice Magformers. Obsahuje základní čtverce a trojúhelníky, kolečka a figurku - ale hlavně velké množství výukových karet z tvrdého papíru, rozdělených na tři skupiny:

  • 20 předloh autíček
  • 8 plošných sítí prostorových těles s návodem na jejich stavbu
  • 11 obrázkových úloh
Velmi vhodná stavebnice pro malé děti od 3 do 6 let.
 
 
 
 
 

LED Architekt - stavebnice Magformers se světelnými efektyLED Architekt

Pro stavbu modelů se světelnými efekty - zářivé paláce, světla automobilů, motory raket, světelné šperky a další a další efektní stavby.

Kromě 55 magnetických dílků obsahuje:

  • LED lucernu (1 ks) - magnetický čtverec s vestavěnou vícebarevnou diodovou lampičkou, u které lze přepínat barvy a volit různé světelné režimy
  • LUX-pyramidy (6 ks) jsou plastové čtvercové výplně s jehlanovitou stříškou z mléčného průsvitného plastu, který funguje jako světelná matnice 
  • dobíjecí USB kabel  - pro dobíjení baterie LED lucerny (LED Lucernu i Lux-pyramidy lze koupit také jako samostatné díly)
 
 
 
 

Stavebnice R/C Bugy pro stavbu dálkově řízených vozidelR/C Bugy

Stavebnice Magformers pro stavbu vozidel s motorkem na dálkové ovládání. Kromě magnetických dílků na autíčka obsahuje R/C kolečka. Přední náprava je pasívně natáčecí, zadní náprava obsahuje motorek se samostatně dálkově ovládanými koly.

R/C kolečka lze také koupit jako samostatný díl.

 

 

 

Největší stavebnice Magformers - Miracle Brain

Miracle Brain

Největší sada Magformers (do roku 2013), obsahující kromě obrovského množství dílků také všechny doplňky z existujících stavebnic Magformers.

Najdete tu tedy stojan pro pouťové atrakce z Carnival sady, dále ramena jeřábů a části strojů z XL Cruiser Construction setu, R/C dálkově řízený podvozek, LED lucernu, panely ABC a další doplňky. Celkem 258 dílků a 40 ABC karet.

 

 


Autor: Svět stavebnice