V Česku doručujeme objednávky Českou poštou a přes Zásilkovnu. 

Máme zkušenosti, že Česká pošta dopraví balík na místo v naprosté většině do druhého dne, Zásilkovna o den později. Potřebujete-li tedy balík velmi rychle, vyberte si raději poštu. Je to dáno tím, že balíky si od nás pošta vyzvedne odpoledne a během noci se už rozváží po republice, kdežto balík přes zásilkovnu leží odpoledne obvykle ještě na sběrném místě a do oběhu se dostane až násldující den.

Nejlevnější způsob dopravy je Česká pošta - Balíkovna. Ta je velmi podobná Zásilkovně. Síť Balíkovny má výdejní místa nejen na poště, ale od podzimu 2020 i na běžných místech mimo poštu - v trafikách, malých obchůdcích, na benzinkách a podobně. Nemusíte jít tedy do fronty na poštu, ale vyzvednete si balíček podobně jako ze Zásilkovny. 

Česká pošta - Balík Do ruky, Na poštu a Balíkovna

Balík je vám doručován zpravidla následující pracovní den po odeslání (do 24 hodin). Informaci o odeslání včetně čísla balíku dostanete automaticky na váš e-mail a také SMS zprávou. Můžete tak sledovat zásilku on-line po celou dobu doručování.

V den doručování budete znova upozorněni SMS zprávou. Pokud nejste zastiženi, je balík uložen na vaší poště po dobu 5 pracovních dnů.

Cena za zaslání Balíku Do ruky, včetně DPH:
Poštovné Doběrečné Celkem
zboží do 3000 Kč  platba předem 89 Kč - 89 Kč
dobírka 89 Kč 36 Kč 125 Kč
zboží nad 3000 Kč platba předem - zdarma
dobírka - - zdarma
zboží označené "Doprava zdarma"  platba předem - - zdarma
dobírka - 36 Kč 36 Kč

Cena za zaslání Balíku Na poštu, včetně DPH:
Poštovné Doběrečné Celkem
zboží do 3000 Kč  platba předem 75 Kč - 75č
dobírka 75 Kč 36 Kč 111 Kč
zboží nad 3000 Kč platba předem - zdarma
dobírka - - zdarma
zboží označené "Doprava zdarma"  platba předem - - zdarma
dobírka - 36 Kč 36 Kč

Cena za zaslání do Balíkovny, včetně DPH:
Poštovné Doběrečné Celkem
zboží do 3000 Kč  platba předem 55 Kč - 55 Kč
dobírka 55 Kč 36 Kč 91 Kč
zboží nad 3000 Kč platba předem - zdarma
dobírka - - zdarma
zboží označené "Doprava zdarma"  platba předem - - zdarma
dobírka - 36 Kč 36 Kč

Označení "Doprava zdarma" najdete pouze u stavebnic typu Geomag nebo Magformers a platí pouze při odeslání Českou poštou.

Pokud budete potřebovat změnit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, můžete tak učinit v průběhu doručování prostřednictvím tohoto odkazu www.postaonline.cz/zmenadorucenionline.

Zde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku, jako je například: volba dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Zásilkovna

Balík zasíláme službou Zásilkovna.cz na výdejní místo, které si vyberete při objednávání. Zpravidla je doručený za 2-3 dny po odeslání, tedy o jeden den později než Českou poštou.

Maximální hmotnost balíku pro zásilkovnu je 2 kg. Pokud bude stavebnic více, možnost dopravy přes zásilkovnu vám z objednávky automaticky zmizí a zůstane pro zaslání pouze dopravce Česká pošta.

Platí se online platební kartou při objednání, převodem na účet nebo dobírkou. Dobírka se platí hotově, nelze kartou.

Cena za zaslání přes Zásilkovnu, včetně DPH:
Poštovné Doběrečné Celkem
zboží do 3000 Kč  platba předem 79 Kč - 79 Kč
dobírka 79 Kč 36 Kč 115 Kč
zboží nad 3000 Kč platba předem - zdarma
dobírka - - zdarma
zboží označené "Doprava zdarma"  platba předem 79 - 79
dobírka 79 36 Kč 115 Kč

Doprava na Slovensko

Balík zasíláme službou Zásielkovňa SK na výdejní místo, které si vyberete při objednávání nebo na vaši adresu domů. Zpravidla je doručený za 2-3 dny po odeslání.

Platí se online platební kartou nebo dobírkou. Dobírku platíte při dodání v EUR.

Cena za zaslání službou Zásielkovňa SK:
Poštovné Doběrečné Celkem
Na výdejní místo (pobočky Zásielkovňa SK na Slovensku), hmotnost balíku včetně obalu do 5 kg platba kartou 110 Kč - 110 Kč
dobírka 110 Kč 15 Kč 125 Kč
Na výdejní místo (pobočky Zásielkovňa SK na Slovensku), hmotnost balíku včetně obalu od 5 do 10 kg platba kartou 150 Kč - 150 Kč
dobírka 150 Kč 15 Kč 165 Kč
Na vaši adresu (doručení obvykle o den později než na výdejní místo), hmotnost balíku včetně obalu do 5 kg platba kartou 170 Kč - 170 Kč
dobírka 170 Kč 15 Kč 185 Kč
Na vaši adresu (doručení obvykle o den později než na výdejní místo), hmotnost balíku včetně obalu od 5 do 10 kg platba kartou 210 Kč - 170 Kč
dobírka 210 Kč 15 Kč 225 Kč