Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

24.10.2016

velký výběr rychlé dodání velký výběr stavebnic

23.10.2016

Uzasny a bleskovy obchod. Objednala jsem lego,druhy den zaplatila a nasledujici den nam jej donesl postak. Syn mel neskutecnou radost a za to vam moooc dekuji.

Bobikxl

23.10.2016

Vše v poradku doporucuji Rychlost

Petra

16.10.2016

Velmi dobře zabaleno, rychle jednání. Zvolila jsem Českou poštu, ale to je moje minus. Stavebnice rozdeleny podle více kritérií, libi se mi úvod do jednotlivých kategorií.

Pavel

07.10.2016

Pohodlnosti,komunikativnost a spolehlivost. Přijde mi zboží domů. Z ohlednila bych čas.Stavebnice Plenty Play - Safari

Postavte jedno z volně žijících zvířat a jděte s ním na Safari. Můžete si vybrat mezi třemi různými zvířaty, které jsou na obrázku.

Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

50606

Popis stavebnice Stavebnice Plenty Play - Safari

Člověk musí být opatrný, když se pohybuje kolem zvířat volně žijících v přírodě. Postavte jedno z volně žijících zvířat a jděte s ním na Safari. Můžete si vybrat mezi třemi různými zvířaty, které jsou na obrázku Stavebnice Plenty Play - Safari.

Plenty Play je jednoduchá plastová stavebnice pro menší děti, která se skládá z různě tvarovaných barevných kostiček, které se spojují pomocí plastových spojek. V každé stavebnici jsou návody, podle kterých mohou děti stavět a nebo můžou zapojit fantazii a vytvořit si vlastní hračky. Po složení drží díly pevně, takže s vytvořenou hračkou, např. zvířátkem nebo robotem, si mohou děti dál hrát.

  • Věková kategorie: od 4 let
  • Počet dílů stavebnice: 19+33

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
Stavebnice Plenty Play - Safari

Stavebnice Plenty Play - Safari

Postavte jedno z volně žijících zvířat a jděte s ním na Safari. Můžete si vybrat mezi třemi různými zvířaty, které jsou na obrázku.

Prosím ohodnoťte stavebnici: