Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

24.10.2016

velký výběr rychlé dodání velký výběr stavebnic

23.10.2016

Uzasny a bleskovy obchod. Objednala jsem lego,druhy den zaplatila a nasledujici den nam jej donesl postak. Syn mel neskutecnou radost a za to vam moooc dekuji.

Bobikxl

23.10.2016

Vše v poradku doporucuji Rychlost

Petra

16.10.2016

Velmi dobře zabaleno, rychle jednání. Zvolila jsem Českou poštu, ale to je moje minus. Stavebnice rozdeleny podle více kritérií, libi se mi úvod do jednotlivých kategorií.

Pavel

07.10.2016

Pohodlnosti,komunikativnost a spolehlivost. Přijde mi zboží domů. Z ohlednila bych čas.EDTOY Smart Block - Lokomotiva

Malá magnetická stavebnice dopravních prostředků. S pouhými 14 kostičkami postavíte během chvilky osobní nebo nákladní auto, lokomotivu nebo jiné vozítko.

Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

W90081

Popis stavebnice EDTOY Smart Block - Lokomotiva

EDTOY Smart Block - Lokomotiva je malá magnetická stavebnice dopravních prostředků. S pouhými 14 kostičkami postavíte během chvilky osobní nebo nákladní auto, lokomotivu nebo jiné vozítko, jaké vás právě napadne. Vozidlo je funkční, lehce jezdí, kola se točí. Malé množství dílků Smart Block podporuje představivost a kreativitu, nutí k přemýšlení.

Stavebnice Smart Block - Lokomotiva je vyrobená z tvrdého dřeva s přírodní povrchovou úpravou, výtvory lze jednoduše rozebrat na jednotlivé dílky a zase složit během několika sekund. Každá kostička je speciálně navržená tak, aby se výsledek co nejvíce podobal reálným objektům i v tomto zjednodušeném provedení.

Jednotlivé dílky EDTOY Smart Block mají uvnitř bezpečně uložené rotující magnety, takže díly se vždy přitahují bez ohledu na polaritu. Kromě toho při složení dvou částí se vždy ozve charakteristické klapnutí magnetů.

  • Věková kategorie: od 3 let
  • Počet dílů:

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
EDTOY Smart Block - Lokomotiva

EDTOY Smart Block - Lokomotiva

Malá magnetická stavebnice dopravních prostředků. S pouhými 14 kostičkami postavíte během chvilky osobní nebo nákladní auto, lokomotivu nebo jiné vozítko.

Prosím ohodnoťte stavebnici: