Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

Dana

02.12.2016

Obchod mi byl doporučen Zboží bylo velmi brzy doručeno Ano, doporučila bych obchod i ostatním V obchodě je spoustu hezkých věcí Spoustu hezkých hraček Poradil mi to známý

02.12.2016

obchod super ,bez připomínek a výhrad.... jen tento nablblý dotazník je na dvě věci....otázky v podstatě stejné a nic neřešící,...

Marcela

01.12.2016

Perfektní komunikace, velmi rychlé dodání.

01.12.2016

Vše bez problémů. Ve stavebnici chyběly dvě kostky ale nevadilo při sestavování stavebnice. Rychlé jednání. Super možnost vyzvednout bez navýšení ceny.

majo

01.12.2016

Vše v pořádku rychlost, zásobyEDTOY Smart Block - Aeroplán

Malá magnetická stavebnice letadel. S pouhými 14 kostičkami postavíte během chvilky jedno nebo vícemotorové letadlo, sportovní letadélko, vrtulník.


Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

W90082

Popis stavebnice EDTOY Smart Block - Aeroplán

EDTOY Smart Block - Aeroplán je malá magnetická stavebnice letadel. S pouhými 14 kostičkami postavíte během chvilky jedno nebo vícemotorové letadlo, sportovní letadélko, vrtulník nebo jiný létající objekt, stačí jen zapojit fantazii. Vrtule jsou funkční, lehce se otáčí. Malé množství dílků Smart Block podporuje představivost a kreativitu, nutí k přemýšlení.

Stavebnice Smart Block - Aeroplán je vyrobená z tvrdého dřeva s přírodní povrchovou úpravou, výtvory lze jednoduše rozebrat na jednotlivé dílky a zase složit během několika sekund. Každá kostička je speciálně navržená tak, aby se výsledek co nejvíce podobal reálným objektům i v tomto zjednodušeném provedení.

Jednotlivé dílky EDTOY Smart Block mají uvnitř bezpečně uložené rotující magnety, takže díly se vždy přitahují bez ohledu na polaritu. Kromě toho při složení dvou částí se vždy ozve charakteristické klapnutí magnetů.

  • Věková kategorie: od 3 let
  • Počet dílů:

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
EDTOY Smart Block - Aeroplán

EDTOY Smart Block - Aeroplán

Malá magnetická stavebnice letadel. S pouhými 14 kostičkami postavíte během chvilky jedno nebo vícemotorové letadlo, sportovní letadélko, vrtulník.

Prosím ohodnoťte stavebnici: