Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

24.10.2016

velký výběr rychlé dodání velký výběr stavebnic

23.10.2016

Uzasny a bleskovy obchod. Objednala jsem lego,druhy den zaplatila a nasledujici den nam jej donesl postak. Syn mel neskutecnou radost a za to vam moooc dekuji.

Bobikxl

23.10.2016

Vše v poradku doporucuji Rychlost

Petra

16.10.2016

Velmi dobře zabaleno, rychle jednání. Zvolila jsem Českou poštu, ale to je moje minus. Stavebnice rozdeleny podle více kritérií, libi se mi úvod do jednotlivých kategorií.

Pavel

07.10.2016

Pohodlnosti,komunikativnost a spolehlivost. Přijde mi zboží domů. Z ohlednila bych čas.EDTOY Smart Block - Architekt

Malá magnetická stavebnice zaměřená na historické stavby. S pouhými 14 kostičkami děti postaví mnoho světově proslulých historických staveb.

Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

W90083

Popis stavebnice EDTOY Smart Block - Architekt

EDTOY Smart Block - Architekt je malá magnetická stavebnice zaměřená na historické stavby. S pouhými 14 kostičkami děti postaví mnoho světově proslulých historických staveb z období starého Řecka a Egypta nebo stavby a věže z období středověku. Fantazii se meze nekladou, každá kostička je speciálně navržená tak, aby se výsledek co nejvíce podobal reálným objektům i v tomto zjednodušeném provedení. Kromě toho malé množství dílků Smart Block podporuje představivost a kreativitu, nutí k přemýšlení.

Stavebnice Smart Block - Architekt je vyrobená z tvrdého dřeva s přírodní povrchovou úpravou, výtvory lze jednoduše rozebrat na jednotlivé dílky a zase složit během několika sekund.

Jednotlivé dílky EDTOY Smart Block mají uvnitř bezpečně uložené rotující magnety, takže díly se vždy přitahují bez ohledu na polaritu. Kromě toho při složení dvou částí se vždy ozve charakteristické klapnutí magnetů.

  • Věková kategorie: od 3 let
  • Počet dílů:

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
EDTOY Smart Block - Architekt

EDTOY Smart Block - Architekt

Malá magnetická stavebnice zaměřená na historické stavby. S pouhými 14 kostičkami děti postaví mnoho světově proslulých historických staveb.

Prosím ohodnoťte stavebnici: