Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

Petra

16.10.2016

Velmi dobře zabaleno, rychle jednání. Zvolila jsem Českou poštu, ale to je moje minus. Stavebnice rozdeleny podle více kritérií, libi se mi úvod do jednotlivých kategorií.

Pavel

07.10.2016

Pohodlnosti,komunikativnost a spolehlivost. Přijde mi zboží domů. Z ohlednila bych čas.

05.10.2016

Dobrá cena.

27.09.2016

vše proběhlo bez problémů a všem doporučuji přehledný eshop

Andrea

27.09.2016

doporučuji rychlost, komunikace, cenyEDTOY Transformobile Vysokozdvižný vozík

Sleva! EDTOY Transformobile Vysokozdvižný vozík Zobrazit větší

EDTOY Transformobil Vysokozdvižný vozík je magnetická stavebnice pracovního stroje. Nakládací rameno jde zvedat, spouštět a naklánět.

Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

W90063

Popis stavebnice EDTOY Transformobile Vysokozdvižný vozík

EDTOY Transformobil Vysokozdvižný vozík je magnetická stavebnice pracovního stroje. Sestavte jej a zkuste naložit a převážet různé věci. Nakládací rameno jde zvedat, spouštět a naklánět.

Transformobil Vysokozdvižný vozík je vyrobený z tvrdého dřeva s přírodní povrchovou úpravou, lze jej jednoduše rozebrat na jednotlivé dílky a zase složit - nebo místo vysokozdvižného vozíku postavit jiné vozidlo podle své fantazie.

Jednotlivé dílky EDTOY mají uvnitř bezpečně uložené rotující magnety, takže díly se vždy přitahují bez ohledu na polaritu. Kromě toho při složení dvou částí se vždy ozve charakteristické klapnutí magnetů. Všechny části stavebnice jde kombinovat s jinými díly ostatních sad Transformobil, takže pokud mají děti více různých vozidel, mohou je spojovat nebo z nich vytvářet jedno větší.

  • Věková kategorie: od 3 let
  • Počet dílů:

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
EDTOY Transformobile Vysokozdvižný vozík

EDTOY Transformobile Vysokozdvižný vozík

EDTOY Transformobil Vysokozdvižný vozík je magnetická stavebnice pracovního stroje. Nakládací rameno jde zvedat, spouštět a naklánět.

Prosím ohodnoťte stavebnici: