LEGO Technic 42101 Bugina - Stavebnice
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina
  • LEGO Technic 42101 Bugina

LEGO Technic 42101 Bugina

42101
Hodnocení 

Řiditelná bugina LEGO Technic, lze ji přestavět na elegantní závodní auto.

231 Kč
S DPH

Omlouváme se, tato stavebnice je vyprodaná a už se nevyrábí, nelze ji objednat.
Vyberte si prosím novější stavebnici v levém sloupci , nebo zde - LEGO.

LEGO Technic 42101 Bugina - popis

S touto super stavebnicí 42101 Bugina od LEGO® Technic se děti mohou těšit na dvojnásobnou porci zábavy. Umožněte dětem popustit uzdu jejich fantazii, až se budou prohánět mezi dunami ve své bugině. A to rozhodně není vše! Buginu lze snadno přestavět na elegantní závodní auto, což dětem přináší další dobrodružství.

LEGO sada, se kterou je co objevovat

Parádní barevná kombinace? Splněno! Nálepky ve tvaru lebky? Splněno! Funkční řízení a tlumiče? Samozřejmě! Pokud hledáte akční sadu plnou funkcí, kterou si děti zamilují, je pro vás tato úžasná sada tím pravým.

Stavebnice, které dětem pomáhají s rozvojem nových dovedností

Stavebnice od LEGO Technic jsou ideální pro LEGO fanoušky připravené na novou výzvu. Tato vozidla vypadají a chovají se stejně jako jejich skutečné předlohy, takže si děti budou nadšeně hrát se svými výtvory. Součástí každé sady jsou tištěné pokyny. Kromě nich je tu ale i nový způsob, jak postavit tento model, a sice návod Instructions PLUS dostupný v bezplatné aplikaci LEGO Life. Tato interaktivní příručka nabízí zobrazovací nástroje přibližování a otáčení, které pomohou postavit tento parádní technický model i menším dětem.

Je tu zábavná stavitelská výzva pro děti, které milují závodní modely! Postavte buginu a vydejte se za dobrodružstvím do terénu. Poté ji předělejte na závodní auto a užijte si ještě více zábavy při stavění a hraní.

Tato akční sada 42101 s funkčním tlumením a řízením přináší zajímavou stavitelskou výzvu. Rozvíjí schopnosti řešení problémů a nabízí spoustu příležitostí k tvůrčímu hraní.

Design 2 v 1 znamená dvojnásobnou porci zábavy. Děti si mohou postavit buginu a poté model předělat na elegantní závodní auto. Až děti svůj výtvor dokončí, mohou si s ním hrát buď samostatně, nebo spolu s ostatními sestavitelnými modely.

Závodní auto ze sada LEGO Technik 42101

Děti, které milují akční modely, si s touto buginou užijí hromadu zábavy při stavění a hraní. Tato vzdělávací technická hračka představuje skvělý LEGO dárek pro kluky a holky od 7 let, kteří milují závodní modely.

V sestaveném stavu měří model buginy přes 13 cm na délku, 7 cm na výšku a 7 cm na šířku. Jedná se tedy o ideální hračku, která zároveň představuje vynikající přírůstek do jakékoli sbírky aut.

Tento model buginy se obejde bez baterií. Zábava může začít ihned a nikdy se nezastaví.

Součástí buginy jsou tištěné pokyny. Návod k závodnímu autu je k dispozici online ve formátu PDF. Součástí této sady jsou také pokyny Instructions PLUS, které najdete v bezplatné aplikaci LEGO® Life.

Stavebnice od LEGO® Technic jsou ideální pro děti, které rády staví a jsou připravené na novou výzvu. Svět LEGO Technic, který nabízí širokou řadu stavebnic, se těší značné oblibě jak u dětí, tak u dospělých.

Plastové LEGO® modely splňují ty nejvyšší oborové standardy. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování – a je tomu tak již od roku 1958.

LEGO® Technic dílky procházejí co nejpřísnějšími testy, aby se zajistilo, že každá ze sad splňuje ty nejvyšší globální standardy bezpečnosti a kvality.

Detaily stavebnice

Název stavebnice
LEGO Technic 42101 Bugina
Téma
Auta a motorky
Věk dítěte
Od 7 let
Počet dílků
117
Určeno pro
Pro kluky
Novinka LEGO:
2020 Leden
Hmotnost [kg]
0,15

Vaše recenze

Napište svůj názor

LEGO Technic 42101 Bugina

LEGO Technic 42101 Bugina

Řiditelná bugina LEGO Technic, lze ji přestavět na elegantní závodní auto.

Napište svůj názor