Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

Petra

15.07.2017

Jsou super! Vždy mi vyjdou vstřict

Honzík

26.06.2017

sehnal jsem, co jsme poyřebovali

20.06.2017

rychlost, cena

11.06.2017

variabilita komponentů, cena

Jenda

06.06.2017

Dobré ceny, rychlost dodání zboží, dobrá komunikace se zákazníkem. Obchod doporučuji. Přijatelné ceny Rychlost dodáníLEGO Friends 41135 Livi a její dům popové hvězdy

Andrea byla pozvaná, aby strávila den s Livi v jejím nádherném domě popové hvězdy a ty můžeš jít s ní.


Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

41135

Parametry stavebnice LEGO Friends 41135 Livi a její dům popové hvězdy

Název LEGO Friends 41135 Livi a její dům popové hvězdy
Doporučený věk Od 7 let
Počet dílků stavebnice 597
Speciálně pro kluky nebo holky Pro holky
Novinka LEGO: 2016 Leden

Popis stavebnice LEGO Friends 41135 Livi a její dům popové hvězdy

Andrea byla pozvaná, aby strávila den s Livi v jejím nádherném domě popové hvězdy a ty můžeš jít s ní. Dej si sprchu v luxusním černo-zlatém apartmá, a potom si na sebe ze skříně vezmi sukni z opravdové látky. Vychutnej si výhled z balkónu nebo si odpočiň u bazénu s pejskem Cookiem. Později připrav sushi v úžasné kuchyni a odpočiň si v obývacím pokoji u moderního krbu.Obsahuje minifigurky-panenky Livi a Andrey a navíc pejska Cookieho.

Součástí stavebnice LEGO Friends 41135 Livi a její dům popové hvězdy je modulární dvoupatrový dům s rozkládací funkcí pro snadnou hru uvnitř.

Spodní patro obsahuje posuvné dveře do moderní kuchyně s otevírací ledničkou, dřezem, otevírací skříňkou a pultem se 2 židličkami, a jídlnu s pohovkou, lampou, televizí a moderním krbem. Horní patro obsahuje ložnici s velkou postelí, otevírací skříní, nočním stolkem, televizí s bezpečnostní obrazovkou a luxusní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a záchodem a navíc s otevíracími dveřmi na balkón.

Prostor zahrady obsahuje schody nahoru do domu, plavecký bazén, lehátka, pelíšek pro pejska a pohyblivou bezpečnostní kameru. Kuchyňské doplňky obsahují zmrzlinu, ovoce, croissant, sushi, 2 talíře, skleničky, doplňky na vaření a čisticí prostředek.

Doplňky životního stylu popové hvězdy obsahují časopis, platinovou desku, kytaru, slunečník, kruh, kolečkové brusle a televizní/bezpečnostní obrazovku. Zkrášlovací doplňky obsahují 3 látkové sukně, krabici na boty, rtěnku, mašli do vlasů, mýdlo a lahvičku parfému.

Ostatní lednové novinky najdete na stránce Novinky leden 2016.

Sháníte návod pro stavebnici LEGO 41135 Livi a její dům popové hvězdy? Zde si jej můžete najít a stáhnout v pdf souboru.

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
LEGO Friends 41135 Livi a její dům popové hvězdy

LEGO Friends 41135 Livi a její dům popové hvězdy

Andrea byla pozvaná, aby strávila den s Livi v jejím nádherném domě popové hvězdy a ty můžeš jít s ní.

Prosím ohodnoťte stavebnici:

Zákazníci, kteří si koupili tuto stavebnici, koupili také: