LEGO Friends 41122 Dobrodružný tábor - dům na stromě
 • LEGO Friends 41122 Dobrodružný tábor - dům na stromě

LEGO Friends 41122 Dobrodružný tábor - dům na stromě

Přidej s k Emě a Stephanii při bláznivé výzvě v lezení na táborový dům na stromě. Vedoucí tábora tě povede během tvého šplhání přes vodopád na lezecké stěně.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

41122, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO Friends 41122 Dobrodružný tábor - dům na stromě

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Přidej s k Emě a Stephanii při bláznivé výzvě v lezení na táborový dům na stromě. Joy, vedoucí tábora, tě se svým ochočeným orlem Elvisem povede během tvého šplhání přes vodopád na lezecké stěně. Potom využij své rovnováhy, zdolej otáčecí most a dosáhni až na vrcholky stromů. Dokázala jsi to. Nyní sjeď dolů po skluzavce, chyť rybu a uvař ji v kuchyni k večeři se svými přáteli, potom si lehni do postele, přikryj se a odpočiň si na další dobrodružství.

  Stavebnice LEGO Friends 41122 Dobrodružný tábor - dům na stromě obsahuje minifigurky-panenky Stephanii, Emu a vedoucí tábora Joy v oblečení dobrodružného tábora a navíc orla a lišku.

  Součástí je i táborový dům na stromě ve třech patrech s obývacím prostorem, vodopádem, překážkou v podobě otáčecího mostu, houpačkou s pneumatikou, liánou, skluzavkou a lezeckou stěnou. Obývací prostor se dá otevřít a obsahuje otevírací okna, kuchyni s otevírací skříňkou, pohovku a schody na střechu, kde se dá spát.

  Outdoorové doplňky obsahují helmu, trofej, vlajky, rybářský prut a fotoaparát. Doplňky domu obsahují knihu, pánev, hrnek, kuřecí stehno, marmeládu a lampu.

  Ostatní lednové novinky najdete na stránce Novinky leden 2016.

  Sháníte návod pro stavebnici LEGO 41122 Dobrodružný tábor - dům na stromě? Zde si jej můžete najít a stáhnout v pdf souboru.

  Archív
  41122
  5702015592406
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Od 7 let
  Počet dílků
  726
  Určeno pro
  Pro holky
  Novinka LEGO:
  2016 Leden
  chat Komentáře (0)