LEGO Friends 41121 Dobrodružný tábor - jízda na divoké vodě
 • LEGO Friends 41121 Dobrodružný tábor - jízda na divoké vodě

LEGO Friends 41121 Dobrodružný tábor - jízda na divoké vodě

Olivie a Andrea jsou na dobrodružném táboře a vydaly se na exkurzi k řece, kde si vyzkouší lezení a jízdu na divoké vodě. 

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

41121, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO Friends 41121 Dobrodružný tábor - jízda na divoké vodě

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Olivie a Andrea jsou na dobrodružném táboře a vydaly se na exkurzi k řece, kde si vyzkouší lezení a jízdu na divoké vodě. Jdi k lezecké stěně a zjisti, jak rychle dokážeš vylézt až na vrchol, potom si oblékni záchrannou vestu a vrhni se na lodi do peřejí. Dávej pozor na padající stromy a na medvěda, který v řece chytá ryby. Byla jsi nejrychlejší a vyhrála jsi trofej? Potom se o své zážitky poděl u ohně a odpočiň si ve stanu.

  Stavebnice LEGO Friends 41121 Dobrodružný tábor - jízda na divoké vodě obsahuje minifigurky - panenky Andrey a Olivie v oblečení dobrodružného tábora a navíc medvěda. Součástí je i most přes řeku a prostor pro táboření, raft se sedadly a pádly, sestavitelný most s cílovými hodinami, funkci padajícího stromu, lezeckou stěnu, ohniště a říční kámen s šachovnicovou vlaječkou.

  Prostor pro táboření obsahuje sestavitelný látkový stan se 2 postelemi a lavičkou s cedulí tábora. Sportovní doplňky zahrnují helmu, 2 záchranné vesty, vlajky a trofej. Doplňky na táboření obsahují lampu, rybu, marshmallows, kompas, fotoaparát a sluneční brýle.

  Ostatní lednové novinky najdete na stránce Novinky leden 2016.

  Sháníte návod pro stavebnici LEGO 41121 Dobrodružný tábor - jízda na divoké vodě? Zde si jej můžete najít a stáhnout v pdf souboru.

  Archív
  41121
  5702015592376
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Od 6 let
  Počet dílků
  320
  Určeno pro
  Pro holky
  Novinka LEGO:
  2016 Leden
  Hmotnost stavebnice [kg]
  0,49
  chat Komentáře (0)