LEGO Star Wars TM 75094 Imperial Shuttle Tydirium

LEGO Star Wars TM 75094 Imperial Shuttle Tydirium

Loď obsahuje skládací křídla pro létací a přistávací režim, výsuvné přistávací zařízení a otevírací kokpit s místem pro 2 minifigurky, otevíratelný poklop a otevíratelnou střední část.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

75094, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO Star Wars TM 75094 Imperial Shuttle Tydirium

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Nastup do ukradené lodi Impéria Tydirium, uveď křídla do létajícího modu a uháněj na planetu Endor s Hanem Solem, princeznou Leiou, Chewbacem a s bojovou jednotkou Rebelů z Endoru. Tato loď je stejně úchvatná jako scéna z filmu Star Wars - Epizoda VI Návrat Jediho, v níž dojde ke zničení druhé Hvězdy smrti Impéria.

  Loď obsahuje skládací křídla pro létací a přistávací režim, výsuvné přistávací zařízení a otevírací kokpit s místem pro 2 minifigurky. Dále obsahuje otevíratelný poklop, otevíratelnou střední část s místem pro více minifigurek a 2 pružinové odpalovače střel pro odražení útoků hvězdných lodí Impéria.

  Součástí stavebnice LEGO Star Wars TM 75094 Imperial Shuttle Tydirium je 5 minifigurek s různými zbraněmi - Han Solo v endorském úboru, princezna Leia v endorském oblečku, Chewbacca a 2 troopery Endorských Rebelů.

  Archív
  75094
  5702015352376
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Více jak 9 let
  Počet dílků
  937
  Určeno pro
  Pro kluky
  Novinka LEGO:
  2015 Srpen
  Hmotnost stavebnice [kg]
  1,39
  chat Komentáře (0)