LEGO Elves 41078 Skyra a tajemný hrad pod nebem
 • LEGO Elves 41078 Skyra a tajemný hrad pod nebem

LEGO Elves 41078 Skyra a tajemný hrad pod nebem

Najdi kouzelnou bránu, přes kterou bys poslala Emily Jonesovou zpět do světa lidí. LEGO Elfky splnily svou výpravu a našly všechny 4 kouzelné klíče potřebné k otevření brány. 

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

41078, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO Elves 41078 Skyra a tajemný hrad pod nebem

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Najdi kouzelnou bránu, přes kterou bys poslala Emily Jonesovou zpět do světa lidí. LEGO Elfky splnily svou výpravu a našly všechny 4 kouzelné klíče potřebné k otevření brány. Emily a Naida Řekomilka, vodní elfka, nyní musí projet mezi překážkami v úžasném hradě v oblacích, aby se dostaly k bráně, zatímco je Skyra, strážkyně brány, sleduje seshora se svou sovou Naschou. Pomoz elfkám projet zarostlým vchodem a použij Naidinu kouzelnou vodní moc k nalezení tajných dveří v lázních za vodopádem.

  Potom odkryj začarované schodiště, dostaň se do lávové kuchyně a přemoz Skyřina hlídajícího pegase, abys mohla umístit všechny 4 klíče do brány. Až se konečně dostaneš ke Skyře, přesvědč ji, aby bránu otevřela svou holí.

  Součástí stavebnice LEGO Elves 41078 Skyra a tajemný hrad pod nebem jsou 3 minipanenky - Emily Jonesová, Naida Řekomilka a Skyra, navíc pegas Golden Glow a sova Nascha.

  Archív
  41078
  5702015352819
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Od 8 let
  Počet dílků
  808
  Určeno pro
  Pro holky
  Novinka LEGO:
  2015 Srpen
  Hmotnost stavebnice [kg]
  1,28
  chat Komentáře (0)