LEGO Friends 41101 Hotel Grand v městečku Heartlake

LEGO Friends 41101 Hotel Grand v městečku Heartlake

Užij si životní dovolenou v Grand hotelu v městečku Heartlake. Taxík zastaví před hotelem a ty pomoz Andree, Stephanii a Olivii s ubytovánímv tomto luxusním hotelu.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

41101, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO Friends 41101 Hotel Grand v městečku Heartlake

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Užij si životní dovolenou v Grand hotelu v městečku Heartlake ve světě LEGO Friends. Taxík zastaví před hotelem a ty pomoz Andree, Stephanii a Olivii dát jejich zavazadla poslíčkovi Natovi, který na ně čeká s vozíkem. Projdi otáčecími dveřmi, vstup do úchvatné vstupní haly hotelu s úžasným lustrem. Vezmi si klíče v recepci od Andreiny tety Susan a pohlaď hotelovou kočku. Výtahem jeď do druhého patra a najdi své pokoje. Který si vybereš, jednolůžkový nebo dvojlůžkový?

  Vyzkoušej si výhled z balkónu a osvěž se ve sprše před tím, než půjdeš do střešního bazénu. Vykoupej se nebo odpočívej na lehátku s čerstvě udělaným drinkem z koktejlového baru. Později si užij koláč a kávu v hotelové kavárně nebo si objednej zmrzlinu na terasu vedle venkovní fontány.

  Večer dej Andree šanci zazářit svým zpěvem na pódiu pohodlného hotelového baru. Na piano a saxofon ji budou doprovázet její přátelé. Výtahem jeď do posledního patra, kde Nat hraje muziku ze své kabiny dýdžeje a má s sebou svého přátelského psa.  

  Stavebnice LEGO Friends 41101 Hotel Grand v městečku Heartlake obsahuje 5 minifigurek panenek, je to Andrea, Olivia, Stephanie, Susan, Nat, pes a kočka.

  Archív
  41101
  5702015346801
  Archív

  Parametry stavebnice

  Téma
  Život v Heartlake
  Věk dítěte
  Od 8 let
  Počet dílků
  1552
  Určeno pro
  Pro holky
  Novinka LEGO:
  2015 Srpen
  Hmotnost stavebnice [kg]
  2,52
  chat Komentáře (0)