LEGO Agents 70170 UltraCopter vs. AntiMatter
 • LEGO Agents 70170 UltraCopter vs. AntiMatter

LEGO Agents 70170 UltraCopter vs. AntiMatter

AntiMatter se snaží převzít vládu nad městem. Zavolej elitního agenta Maxe Burnse a ultra agentku Cailu Phoenix do úžasného Ultravrtulníku a vydej se do boje.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

70170, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO Agents 70170 UltraCopter vs. AntiMatter

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Červený poplach veliteli týmu Solomonu Blazeovi. AntiMatter se snaží převzít vládu nad městem otevřením brány zla svou mocnou holí. Zavolej elitního agenta Maxe Burnse a ultra agentku Cailu Phoenix do úžasného Ultravrtulníku a vydej se do boje.

  Nejdůležitější vybavení nalož do zadní části, roztoč dvě obrovské vrtule a vyleť do vzduchu. Zaměř AntiMatterův antigravitační letoun svými zbraněmi a vyhni se padouchovým raketám. Vysuň raketomety a přeměň Ultravrtulník z utajeného do bojového režimu. Použij mocné zbraně s pružinami. Potom vypusť lano, po kterém sjede elitní agent, aby mohl chytit AntiMattera, než bude pozdě. Zahraj si další skvělé digitální hry na svém tabletu – použij Ultra aplikaci se čtyřmi aplikacemi AppBricks.

  Součástí stavebnice LEGO Agents 70170 UltraCopter vs. AntiMatter jsou 4 minifigurky s různými zbraněmi a doplňky - Velitel týmu Solomon Blaze, elitní agent Max Burns, ultra agentka Caila Phoenix a AntiMatter.

  Seznam všech novinek LEGO Březen 2015 najdete zde.

  Archív
  70170
  5702015354202
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Více jak 9 let
  Počet dílků
  614
  Určeno pro
  Pro kluky
  Novinka LEGO:
  2015 Březen
  Hmotnost stavebnice [kg]
  1,15
  chat Komentáře (0)