LEGO DUPLO 10594 Princezna Sofie I. – Královské stáje
 • LEGO DUPLO 10594 Princezna Sofie I. – Královské stáje

LEGO DUPLO 10594 Princezna Sofie I. – Královské stáje

Postav pro Minima útulnou stáj, aby se dobře vyspal na ten náročný den, kdy bude předvádět své umění při skocích přes překážky.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

10594, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO DUPLO 10594 Princezna Sofie I. – Královské stáje

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Připrav se na královskou jezdeckou přehlídku s Disney princeznou Sofií I. a jejím kouzelným létajícím koněm Minimem Velikým!

  Můžeš Sofii pomoci stát se úplně první princeznou, která bude závodit za svůj školní tým v létajícím derby, když Minimovi před tím velkým dnem věnuješ spoustu lásky a péče! Postav pro Minima útulnou stáj, aby se dobře vyspal na ten náročný den, kdy bude předvádět své umění při skocích přes překážky. I princezny se musí starat o své zvířecí kamarády a tak krm Minima jeho oblíbenými pamlsky, senem a mrkví a vidlemi udržuj jeho stáj v čistotě a pořádku, jak se sluší pro královského koně.

  Sofia a její milý létající kůň Minimus budou všude malé děti inspirovat ke stavění a vymýšlení vlastních příběhů o přátelství. Poučte je o péči o zvířata a o úsilí, které Sofia věnuje tomu, aby se naučila soutěžním jezdeckým dovednostem. Kostky LEGO DUPLO jsou zábavné a bezpečné pro malé ručky.

  Stavebnice 10594 Princezna Sofie I. – Královské stáje obsahuje figurku LEGO DUPLO Princezny Sofie I. a Minima Velikého. Kombinuj tuto sstavebnici s č. 10595, Královským hradem princezny Sofie I., a zažij nekonečná kouzelná dobrodružství.

  • Věková kategorie: 2 - 5 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 38

  Seznam všech novinek LEGO z ledna 2015 jsme umístili zde.

  Archív
  10594
  5702015354981
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Od 2 let
  Počet dílků
  38
  Určeno pro
  Pro holky
  Novinka LEGO:
  2015 Leden
  Hmotnost stavebnice [kg]
  0,57
  chat Komentáře (0)