LEGO Ultra Agents 70165 - Centrála ultra agentů misí
 • LEGO Ultra Agents 70165 - Centrála ultra agentů misí

LEGO Ultra Agents 70165 - Centrála ultra agentů misí

Zlý kyberhacker Terabyte útočí na mobilní velitelství ultra agentů, aby vyřadil z provozu celou astorskou komunikační síť. Střílej automaticky řízené rakety, abys odrazil jeho útok.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

70165, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO Ultra Agents 70165 - Centrála ultra agentů misí

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Poplach! Zlý kyberhacker Terabyte útočí na mobilní velitelství ultra agentů, aby vyřadil z provozu celou astorskou komunikační síť. Jezdi se špičkovým náklaďákem v režimu utajení a střílej automaticky řízené rakety, abys odrazil jeho útok. Vypusť skryté letadlo, abys mohl sledovat nepřátele z výšky. Zatáhni za páku, abys oddělil řidičovu kabinu a otevřel zadní část náklaďáku a odhalil vnitřek skvělého velitelství. V plánovací místnosti zapoj notebook obsahující přísně tajné plány mise a podívej se na ně na velké obrazovce. Analyzuj návrhy a proveď laboratorní testy s profesorkou Christinou Hydron. Obleč si jetpack a připoj rozšiřitelnou robotickou paži, abys připravil agenta Phoenixe ke vzletu.

  Zastav Terabytův útěk notebookem obsahujícím tajné složky ultra agentů, zatímco se jeho hi-tech robot snaží zničit komunikační systém střelbou hackovacích bomb na parabolu satelitu. Vypusť buginu z rampy a střílej cvočky z vystřelovače, abys ubránil velitelství ultra agentů. Musíš tohohle zločinného šprta polapit a zavřít do hi-tech vězeňské cely dřív, než způsobí ještě víc škody!

  Součástí stavebnice LEGO Ultra Agents 70165 - Centrála ultra agentů misí je 5 minifigurek s doplňky: Terabyte, agent Solomon Blaze, agentka Caila Phoenix, agent Curtis Bolt a profesorka Christina Hydron.

  • Věková kategorie: 9-14 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 1060

  Sháníte návod pro tuto stavebnici? Zde si jej můžete najít a stáhnout v pdf souboru.

  Archív
  70165
  5702015124287
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Více jak 9 let
  Počet dílků
  1060
  Určeno pro
  Pro kluky
  Novinka LEGO:
  2014 Srpen
  Hmotnost stavebnice [kg]
  1,8
  chat Komentáře (0)