LEGO City 60036 - Polární základní tábor
 • LEGO City 60036 - Polární základní tábor

LEGO City 60036 - Polární základní tábor

Vydej se do divočiny a postav moderní polární základní tábor od LEGO City jako výchozí bod pro průzkumnou výpravu za tajemstvími ledu.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

60036, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO City 60036 - Polární základní tábor

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Vydej se do divočiny a postav hi-tech arktický základní tábor od LEGO City jako výchozí bod pro průzkumnou výpravu za tajemstvími ledu! Vydávej se s týmem se sněžným skútrem a psím spřežením na větší expedice. Se silným pásovým průzkumným vozidlem pátrej po tajemstvích ledu. Přivolej si na pomoc helikoptéru a pomocí navijáku a sítě přenášej velké bloky ledu na základnu. Přepravuj záhadné krystaly do laboratoře pásovým dopravníkem a otevři stěny a střechu laboratoře, aby se ti lépe hrálo. Pomoz vědci a vědeckému asistentovi analyzovat vaše nálezy pomocí dvou počítačů, mikroskopu a dalšího vybavení. Potom si odpočiň v útulném koutku garáže a podívej se na televizi, než otevřeš vrata, vyjedeš ven na sněžném skútru za novým výzkumným úkolem. Dávej ale pozor – tohle je nebezpečné místo s extrémním počasím a ledním medvědem číhajícím kousek od tábora.

  Součástí stavebnice LEGO City 60036 - Polární základní tábor je 7 minifigurek s různými zbraněmi: 4 arktičtí badatelé, pilot, vědec a vědecký asistent.

  • Věková kategorie: 6-12 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 735

  Sháníte návod pro tuto stavebnici? Zde si jej můžete najít a stáhnout v pdf souboru.

  Archív
  60036
  5702015119283
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Od 6 let
  Počet dílků
  735
  Novinka LEGO:
  2014 Srpen
  chat Komentáře (0)