LEGO 71006 The Simpsons™ House
 • LEGO 71006 The Simpsons™ House

LEGO 71006 The Simpsons™ House

Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů.

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

71006, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO 71006 The Simpsons™ House

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Bohužel, tuto stavebnici do České repuliky společnost LEGO nedistribuuje. Zakoupit si ji můžete ale přímo na lego.com, zde. Platit lze pouze kartou, doprava je zdarma.

  Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů. Dá se jednoduše otevřít na dvě poloviny.

  Zvedněte střechu, otevřete dům a objevíte Homera a Marge v jejich velké ložnici, včetně postelí a Maggie postýlky. Navštivte Bartův pokojíček, kde najdete i jeho nepostradatelný skateboard a plakát s Krustyklaunem. Lisin pokoj je vybaven kosmetickým zrcadlem s kartáčem na vlasy, stoličkou, postelí, stolem s lampou a poháry ze zápasů, je plný oblíbených knih, nechybí jazz plakát, zvětšovací sklo a batoh. V další části domu najdete koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem, včetně zrcadla. Zvedněte horní patro a odhalte plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, židlemi, žlutou a světle modrou dlažbou a spoustou hrnců, pánví a dalších doplňků. Z kuchyně se přesunete do obývacího pokoje s pohovkou a TV s programem Itchy a Scratchyho, gaučem, telefonem, koberecem, fialovým klavírem a schodištěm do druhého patra s rodinnými fotografiemi.

  Vedle domu je odnímatelná garáž, včetně kompletního pracovního stolu, stojanu s nářadím, vysavače, smetáku, a nářadí potřebného k rodinnému vozu. Rodinný vůz s prostorem pro 4 minifigurky, s možností otevírání kufru pro uložení Homerova kufru a " radioaktivní " tyče z jaderné elektrárny.

  U domu nechybí terasa se spoustou skvělých předmětů, včetně grilu, kolečka a klimatizační jednotkou.

  Stavebnice LEGO 71006 The Simpsons™ House obsahuje 6 minifigurek: Homer, Marge, Bart, Lisa, Maggie a Ned Flanders

  • Věková kategorie: od 12 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 2523

  Návod ke stavebnici lze stáhnout zde.

  Archív
  71006
  Archív
  chat Komentáře (0)