LEGO 71006 The Simpsons™ House - Stavebnice
  • LEGO 71006 The Simpsons™ House

LEGO 71006 The Simpsons™ House

71006
Hodnocení 

Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů.

4 999 Kč
S DPH

Omlouváme se, tato stavebnice je vyprodaná a už se nevyrábí, nelze ji objednat.
Vyberte si prosím novější stavebnici v levém sloupci , nebo zde - LEGO.

LEGO 71006 The Simpsons™ House - popis

Bohužel, tuto stavebnici do České repuliky společnost LEGO nedistribuuje. Zakoupit si ji můžete ale přímo na lego.com, zde. Platit lze pouze kartou, doprava je zdarma.

Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů. Dá se jednoduše otevřít na dvě poloviny.

Zvedněte střechu, otevřete dům a objevíte Homera a Marge v jejich velké ložnici, včetně postelí a Maggie postýlky. Navštivte Bartův pokojíček, kde najdete i jeho nepostradatelný skateboard a plakát s Krustyklaunem. Lisin pokoj je vybaven kosmetickým zrcadlem s kartáčem na vlasy, stoličkou, postelí, stolem s lampou a poháry ze zápasů, je plný oblíbených knih, nechybí jazz plakát, zvětšovací sklo a batoh. V další části domu najdete koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem, včetně zrcadla. Zvedněte horní patro a odhalte plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, židlemi, žlutou a světle modrou dlažbou a spoustou hrnců, pánví a dalších doplňků. Z kuchyně se přesunete do obývacího pokoje s pohovkou a TV s programem Itchy a Scratchyho, gaučem, telefonem, koberecem, fialovým klavírem a schodištěm do druhého patra s rodinnými fotografiemi.

Vedle domu je odnímatelná garáž, včetně kompletního pracovního stolu, stojanu s nářadím, vysavače, smetáku, a nářadí potřebného k rodinnému vozu. Rodinný vůz s prostorem pro 4 minifigurky, s možností otevírání kufru pro uložení Homerova kufru a " radioaktivní " tyče z jaderné elektrárny.

U domu nechybí terasa se spoustou skvělých předmětů, včetně grilu, kolečka a klimatizační jednotkou.

Stavebnice LEGO 71006 The Simpsons™ House obsahuje 6 minifigurek: Homer, Marge, Bart, Lisa, Maggie a Ned Flanders

  • Věková kategorie: od 12 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 2523

Návod ke stavebnici lze stáhnout zde.

Detaily stavebnice

Vaše recenze

Napište svůj názor

LEGO 71006 The Simpsons™ House

LEGO 71006 The Simpsons™ House

Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů.

Napište svůj názor