Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

Petra

16.10.2016

Velmi dobře zabaleno, rychle jednání. Zvolila jsem Českou poštu, ale to je moje minus. Stavebnice rozdeleny podle více kritérií, libi se mi úvod do jednotlivých kategorií.

Pavel

07.10.2016

Pohodlnosti,komunikativnost a spolehlivost. Přijde mi zboží domů. Z ohlednila bych čas.

05.10.2016

Dobrá cena.

27.09.2016

vše proběhlo bez problémů a všem doporučuji přehledný eshop

Andrea

27.09.2016

doporučuji rychlost, komunikace, cenyLEGO 71006 The Simpsons™ House

Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů.

Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

Přejít na LEGO

71006

Popis stavebnice LEGO 71006 The Simpsons™ House

Bohužel, tuto stavebnici do České repuliky společnost LEGO nedistribuuje. Zakoupit si ji můžete ale přímo na lego.com, zde. Platit lze pouze kartou, doprava je zdarma.

Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů. Dá se jednoduše otevřít na dvě poloviny.

Zvedněte střechu, otevřete dům a objevíte Homera a Marge v jejich velké ložnici, včetně postelí a Maggie postýlky. Navštivte Bartův pokojíček, kde najdete i jeho nepostradatelný skateboard a plakát s Krustyklaunem. Lisin pokoj je vybaven kosmetickým zrcadlem s kartáčem na vlasy, stoličkou, postelí, stolem s lampou a poháry ze zápasů, je plný oblíbených knih, nechybí jazz plakát, zvětšovací sklo a batoh. V další části domu najdete koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem, včetně zrcadla. Zvedněte horní patro a odhalte plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, židlemi, žlutou a světle modrou dlažbou a spoustou hrnců, pánví a dalších doplňků. Z kuchyně se přesunete do obývacího pokoje s pohovkou a TV s programem Itchy a Scratchyho, gaučem, telefonem, koberecem, fialovým klavírem a schodištěm do druhého patra s rodinnými fotografiemi.

Vedle domu je odnímatelná garáž, včetně kompletního pracovního stolu, stojanu s nářadím, vysavače, smetáku, a nářadí potřebného k rodinnému vozu. Rodinný vůz s prostorem pro 4 minifigurky, s možností otevírání kufru pro uložení Homerova kufru a " radioaktivní " tyče z jaderné elektrárny.

U domu nechybí terasa se spoustou skvělých předmětů, včetně grilu, kolečka a klimatizační jednotkou.

Stavebnice LEGO 71006 The Simpsons™ House obsahuje 6 minifigurek: Homer, Marge, Bart, Lisa, Maggie a Ned Flanders

  • Věková kategorie: od 12 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 2523

Návod ke stavebnici lze stáhnout zde.

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
LEGO 71006 The Simpsons™ House

LEGO 71006 The Simpsons™ House

Vítejte ve Springfieldu, v překrásném domě z klasického animovaného seriálu The Simpsons™. Velký dům je postavený z LEGO cihel a je plný nepostradatelných detailů.

Prosím ohodnoťte stavebnici: