Kategorie stavebnicSvět stavebnice

Poradíme vám

Recenze z Heuréky

Petra

15.07.2017

Jsou super! Vždy mi vyjdou vstřict

Honzík

26.06.2017

sehnal jsem, co jsme poyřebovali

20.06.2017

rychlost, cena

11.06.2017

variabilita komponentů, cena

Jenda

06.06.2017

Dobré ceny, rychlost dodání zboží, dobrá komunikace se zákazníkem. Obchod doporučuji. Přijatelné ceny Rychlost dodáníMagformers - LED Architekt

Svítící stavebnici LED architekt využijete ke stavění majáků, vesmírných observatoří i pohádkových paláců stejně tak jako ke konstrukci raket, robotů nebo kosmických korábů.


Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný dodavatel.

M63092

Parametry stavebnice Magformers - LED Architekt

Název Magformers - LED Architekt
Doporučený věk Od 3 let
Počet dílků stavebnice 52

Popis stavebnice Magformers - LED Architekt

Novinka z kolekce roku 2013. Stavebnice Magformers - LED Architekt obsahuje (kromě magnetických dílů)

 • LED lucernu (1 ks), což je magnetický čtverec s vestavěnou vícebarevnou diodovou lampičkou, u které lze přepínat barvy a volit různé světelné režimy vč. plynulého prolínání několika barev
 • LUX-pyramidy (6 ks) jsou plastové čtvercové výplně s jehlanovitou stříškou z mléčného průsvitného plastu, který funguje jako světelná matnice. 
 • dobíjecí USB kabel  - pro dobíjení baterie LED lucerny

Stavebnici LED architekt využijete ke stavění majáků, vesmírných observatoří i pohádkových paláců stejně tak jako ke konstrukci raket, robotů, kosmických korábů, apod. Vděčným tématem jsou také originální šperky, korunovační klenoty a ozdobné funkční lampičky či světelné obelisky. Díky novým dílkům (minivýsečím a obloučkům) z kolekce 2013 můžete nyní dotvářet i jemné detaily a kontury s lehkým zakřivením. 

Dílky LED architekt jsou kompatibilní se všemi ostatními dílky Magformers. Máte-li tedy již nějakou stavebnici Magformers doma, můžete si ji těmito světelnými komponenty bezpochyby významně rozšířit. Velmi populární je užití světelných dílků u různých aut a pojízdných strojů nebo experimentování se světelnými efekty při rotaci (např. v kombinaci s otočným mechanismem sady Carnival).

Lux-pyramidy lze vkládat do čtverců vrcholy ven a nebo je přikládat vrcholy k sobě směrem dovnitř. Každá pyramida představuje šestinu objemu krychle. Vrcholy pyramid se pak protínají v jejím středu a jejich podstavy tvoří stěny krychle.

Stavebnice Magformers - LED Architekt obsahuje 55 dílků a světelné doplňky:

 • 12 trojúhelníků
 • 16 čtverců
 • 8 vysokých trojúhelníků
 • 8 minivýsečí 
 • 4 obloučky
 • LED lucerna
 • dobíjecí USB kabel k lucerně
 • 6 plastových lux-pyramid

 

Recenze stavebnice

Napsat recenzi
Magformers - LED Architekt

Magformers - LED Architekt

Svítící stavebnici LED architekt využijete ke stavění majáků, vesmírných observatoří i pohádkových paláců stejně tak jako ke konstrukci raket, robotů nebo kosmických korábů.

Prosím ohodnoťte stavebnici: