LEGO GALAXY SQUAD 70709 - Galaktický obr
 • LEGO GALAXY SQUAD 70709 - Galaktický obr

LEGO GALAXY SQUAD 70709 - Galaktický obr

Pošli do akce velitele modrého týmu Solomona Blazea, aby zneškodnil nepřátelskou housenku a věžový úl. Pouze galaktický obr může zabránit armádě vetřelců před vylíhnutím dalších vajec. 

!!! Tato stavebnice je vyprodaná a zařazena do archívu, nemá ji již žádný náš dodavatel.

70709, Archív
 • Dotaz na zboží


 • Dotaz na zboží

  LEGO GALAXY SQUAD 70709 - Galaktický obr

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Pošli do akce velitele modrého týmu Solomona Blazea, aby zneškodnil hrozivou nepřátelskou housenku a věžový úl. Pouze galaktický obr s dvojí funkcí může zabránit armádě vetřelců před vylíhnutím dalších vajec. Vysvoboď pilota modrého týmu Maxe Solarflarea z kokonového vězení. Přesuň galaktického obra do požadované pozice pomocí čtyř gumových pásů, natoč odpalovače střel do potřebné pozice a vystřel na odpornou stonožku. Nejprve vyřaď jeho pohyblivé klouby a nebezpečná kusadla. Pak aktivuj funkci rozdělení galaktického obra a použij tohoto vesmírného destruktora s odnímatelným kokpitem, rotačními křídly a raketovými střelami. Použij ho ke zničení odpalovače vajec umístěného ve věžovém úlu hmyzounů a kokonového vězení. Vypořádej se v této nelítostné rozhodující bitvě s nepřátelskými brouky jednou pro vždy.

  Stavebnice LEGO GALAXY SQUAD 70709 - Galaktický obr obsahuje létajícího hmyzouna a 5 minifigurek se zbraněmi - velitele modrého týmu Solomona Blazea, robotického pomocníka, Maxe Solarflarea, moskytouna vetřelců a mouchoida.

  • Věková kategorie: 9-14 let
  • Počet dílů stavebnice LEGO: 1012

  Návod pro tuto stavebnici si také můžete stáhnout na stránce LEGO návody.

  Archív
  70709
  5702014974661
  Archív

  Parametry stavebnice

  Věk dítěte
  Více jak 9 let
  Počet dílků
  1019
  Novinka LEGO:
  2013 Srpen
  Hmotnost stavebnice [kg]
  1,897
  chat Komentáře (0)